Konečně se dočkáme The Wolf Among Us 2!

Estimated read time 2 min read

Bigby je zpátky!

Na letošních Game Awards bylo oznámeno hned několik zajímavých her a mezi nimi i The Wolf Among Us 2. O pokračování této hry se už párkrát mluvilo, ale po uzavření Telltale Games všichni ztratili naději. Mnoho hráčů proto teď skáče radostí, že tato pochmurná hra o pohádkových postavách bude dále pokračovat.

Vše ale není jen růžové. Určitě si vzpomínáte, když bylo Telltale Games zredukováno jen na nejpotřebnější zaměstnance jen proto, aby se v roce 2019 zase znovu otevřelo pod novým vedením. Spoustu lidí ztratilo práci a studio přišlo o práva na některé projekty. To všechno ale vedlo k jejich obnovení a teď se můžeme těšit na další příběh velkého zlého vlka. A to mě velmi moc těší.

Jak už to tak bývá, v prvním traileru toho moc není. Bigby sedí v hotelovém pokoji zalitém světly neonů a někdo mimo kameru jej žádá o pomoc. Ve čtvrti pohádkových postav se dobře ví, že pokud už nic nezabírá, není jiná možnost, než se obrátit na nechvalně známého detektiva, aby problémy vyřešil. Žádné datum vydání zatím nebylo stanoveno, ale předpokládám, že více detailů se dozvíme po novém roce.

Pokud jste nehráli první díl, můžete si jej zdarma vyzkoušet na Epic Games Storu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.