Tak je to tady – Fortnite a Among Us oznámili crossover

Estimated read time 2 min read

Majitelé Among Us dostanou speciální kosmetické předměty.

Možná si vzpomínáte, že se Epic před nějakou dobou rozhodl do Fortnitu přidat herní režim, který se až podezřele hodně podobal hře Among Us. Studio Innersloth to tehdy komentovalo tím, že koncept jejich hry je sice otevřen všem, ale nařklo Epic z toho, že si z Among Us vzali možná až moc. Především mysleli terminologii, konkrétně třeba název samotného modu – Impostors.

Nešlo o žádné velké dohadování. Vývojáři Among Us tehdy řekli, že by byli mnohem raději, kdyby se s nimi Epic dohodl na nějaké spolupráci. Po několika měsících pak přišlo oznámení, že se skutečně něco chystá. A nyní to konečně přišlo! Nejde teda o žádný revoluční herní mod, ale jen o další věci, které můžou hráči přidat do svého inventáře.

https://twitter.com/AmongUsGame/status/1534914465413619716

Od včerejšího dne až do 9. června 2023 tak každý vlastník Amog Us dostane i nový back bling a emote. Konkrétně se jedná o Crewmate Back Bling, který je stylizovaný do barev hry Among Us. A zmíněný emote je Distraction Dance Emote, který je referencí na hru The Henry Stickmin Collection (taky od Innersloth).

Nabídka je zatím limitovaná pouze na nákupy přes Epic Games Store. Among Us si proto budete muset pořídit přímo tam. FAQ se ale zmiňuje o tom, že tyto kosmetické předměty budou k dispozici později i přímo ve Fortnite obchodě. Dále pak víme, že jakmile si jednou předměty odemknete, budou k dispozici i na všech ostatních platformách.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.