Stardew Valley má nyní battle royale mod

Estimated read time 2 min read

Farmářský battle royale

Stardew Valley minulý týden přidalo multiplayer. A co se stalo pak snad nečekal vůbec nikdo. A nebo snad jo? Vždyť je to v dnešní době docela…normální… Do hry byl přidán i battle royale mod nazvaný Battle Royalley. Mění se teď mírumilovné Stardew Valley na krvavé bojiště? Zas tak radikálně bych to neviděl. Ještě se neví, jestli se tato novinka vůbec uchytí. Mod dokáže pobrat až 100 hráčů a má opravdu vše – loot bedny, meče, bomby, healing itemy atd. Na konci přežije je jeden farmář!

Na začátku každého kola budou hráči náhodně rozházeni po mapě. Herní zóna se bude postupně pomalu zmenšovat, dokud nebude boj pouze na malinké části. Můžete kácet stromy a stavět si obranu, schovávat se v křoví a vyčkávat na svou kořist nebo skočit na koně a utíkat z boje rychle pryč.

Host serveru má velkou řadu možností, jak hru upravit. Můžete si pohrát s nastavením herní zóny nebo se spawn lokací. Více instrukcí (a návod na instalaci) se dozvíte přímo na Nexus stránce.

Hostitel si také může vybrat, kolik hráčů vlastně v jedné hře bude. Autor modu říká, že doporučené množství je 100 hráčů. Bude to ale fungovat? Stardew Valley podporuje multiplayer pouze pro 4 lidi. Tento počet jde sice zvětšit pomocí modů, ale i tak, není 100 trochu moc?

Zatím prý bude docela těžké najít velké množství hráčů na jeden server. Mod je teprve ve svém začátku a potřebuje se trochu dostat na světlo světa. Až se prý trochu rozjede, bude to opravdu pecka. Tak snad za pár dní (možná týdnů nebo měsíců?) bude možné najít plný server.

A co vy? Vyzkoušíte farmářský battle royale?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.