Nový příběhový trailer Metro Exodus!

Estimated read time 2 min read

Disneyland na povrchu rozhodně nehledejte!

Už nikdo určitě nepochybuje, že tunely Metra jsou opravdu hrozivé místo na život po konci světa. Jenže i povrch očištěný od radiace a sněhu není zrovna žádná procházka růžovým sadem. Čeká nás spousta mutantů a hlavně lidí bez špetky lidskosti.

Vypravěčem nového Metro Exodus traileru je Ana, jedna z nejlepších sniperů Sparty a hlavně Artyomova manželka. Společně budou cestovat vlakem, který je odveze pryč z Moskvy. Artyom, hlavní postava prvních dvou her, vždycky věřil, že existuje život i mimo metro. Tato dlouhá cesta přes pusté Rusko bude velký test pro jeho víru a sny.

Prostředí se sice trochu změní, Exodus však stále vypadá jako pravá Metro zábava. Těch pár válečných přeživších jdou stále jeden druhému po krku. Opět bychom měli potkat třeba Reich nebo Rudé. Kromě lidí se povrch jen hemží mutanty a ti rozhodně nebudou dvakrát přemýšlet, jestli po vás skočí. Zaslechnout můžete věty jako „Utopím tě ve tvé vlastní krvi!“ nebo „Nikoho nezachráníš!“ Není to už trochu moc? Já myslím, že určitě ne! Přesně takové Metro má být.

Vývojáři z 4A Games nedávno oznámili, že Metro Exodus bude mít vlastní photo mode už při vydání. Jak se tak dívám na tento nový trailer, určitě bude hned několik možností pořídit pár hezkých snímků. Metro Exodus je naplánováno na 15. února.

Podívejte se na nový příběhový trailer:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.