Podívejte se na jednu z misí hry Anthem v tomto unikátním videu

Estimated read time 2 min read

Koukněte se na gameplay video ze hry Anthem!

V prosinci proběhl první alpha test opravdu zajímavé hry Anthem. Hráči z něj byli našení, což autory potěšilo. Klíčovým bodem bude asi to, že Anthem je velmi podobné Destiny. Už kvůli tomu mají o hře někteří vysoké mínění. Kromě prvotních problémů s připojením nebylo téměř co vyčítat.

Každý hráč má možnost vzlétnout se svou postavou do vzduchu. Zážitek je to opravdu skvělý. Zvyknout si na ovládání chce sice trochu času, jak se do toho ale dostanete, užijete si opravdovou zábavu. Vašemu řádění pomůže i opravdu rozlehlá mapa.

Pokud jste něměli šanci si v prosinci zahrát, je pro vás připraveno video, které provede celou testovací misí. Nic vám tedy neunikne! O gameplay video z mise „Lost Arcanist“ se postaral kanál IGN.

Ve videu postupně procházíme celou misí, která byla přístupná v alpha testu. Úkolem je najít nějakého človíčka, který se ztratil a není nikde k nalezení. Zastřelíte spoustu nepřátel, nějaké věci vybouchnou, však to znáte. Celou tu cestu s vámi udržuje kontak nějaký mužíček, který vás víceméně nasměruje správnou cestou. Je docela lehké se ztratit, když si užíváte svých úžasných schopností. K vidění jsou taky 3 classy: Iumbering Colossus (heavy), Interpetor (rychlý a hbitý) a Storm (něco na styl mága).

Anthem je naplánován na 22. února tohoto roku. Pokud ještě nevíte, jestli si hru chcete koupit, mám pro vás dobrou zprávu. Před vydáním budeme mít ještě jednu možnost si ji zahrát. „VIP demo“ bude poskytnuto všem předplatitelům Origin Access v době od 25-27 ledna. Otevřené demo bude pak pro všechny 1-3 ledna.

Na celé gameplay video se můžete kouknout tady:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.