Broforce se vrací na jednu poslední misi

Estimated read time 2 min read

Broforce je zpátky!

Broforce je jednou z nejlepších nezávislých her roku 2014. Fanoušci jsou nyní znovu na nohou, protože vývojáři oznámili update Broforce Forever, který by měl vyjít někdy začátkem příštího roku. O této hříčce zatím víme jen to, že bude obsahovat opravdu hodně nových věcí.

Teaser trailer nám ukazuje přesně to, co od Broforce čekáme. Několik nejlepších operativců této organizace se pokouší porazit samotného pána pekel. Někteří nepřežijí, ale hrstka to dotáhne až do konce, aby mohli ukázat své obrovské svaly. Naprosto normální den v Broforce.

Broforce se v roce 2014 objevilo na Steamu jako Early Access a plná hra pak vyšla o rok později. Jde o akční sidescrolling hru s obrovskou porcí parodie na slavné filmové hrdiny. No řekněte, není Bronan the Brobarian ta nejlepší herní postava? Každý kousek země může být zničen a každý červený barel způsobí opravdu velkou explozi.

Pro milovníky akčních filmů 80. a 90. let je Broforce jako splněný sen. Hra je plně dostupná na GOG nebo Steamu a od jejího hraní vás dělí jen pár kliknutí. Tak na co ještě čekáte?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.