Marshmello měl živý koncert ve Fortnite. Sledovalo jej 10 milionů lidí!

Estimated read time 2 min read

Maskovaný DJ Marshmello uspořádal koncert pro všechny své Fortnite fanoušky.

Marshmello je maskovaný DJ, Ninjův kamarád a má vlastní kuchařskou show. Myslíte si, že víc toho už nezvládne? Na jeho rozmanitý list se nyní přidává další kuriozita. Tento víkend uspořádal live koncert pro všechny hráče Fortnite. Hráči se na 10 minut sešli v Pleasant Parku, odložili zbraně a užili si hudební show, která byla živě streamována na tisíce serverů. Respawn byl zapnut a naopak damage byl vypnut. Hráči se tedy mohli plně soustředit na spam svých tanečních emotů. K vidění byly hologramy, světla, ohňostroje a spoustu dalšího. Něco takového na Colours of Ostrava opravdu neuvidíte.

Podle velmi důvěryhodných zdrojů Geoffa Keighleyho se dívalo opravdu hodně lidí. Koncert přímo na místě si užilo asi 10 milionů hráčů. K nim se přidalo dalších pár milionů, kteří sledovali online show mimo hru ve speciálním modu pro Fortnite client.

To co následovalo po skončení show určitě na žádném jiném koncertě nezažijete. Jakmile hudba utichla, započalo odpočítávání 3 sekund a hráči se opět začali mordovat a soutěžit, kdo z nich bude ten poslední přeživší. To zní jako dobrý námět na typicky americký film. Možná nějaký spin-off k Hunger Games. V hlavní roli Steven Seagal, Dwayne Johnson a malou roli by si mohl střihnout třeba Ninja. Počkat, o čem jsme to mluvili?

Pokud jste na „koncertu“ nebyli, můžete se podívat na video, které momentálně leží na Marshmello Youtube kanále.

Záznam přímo ze hry:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.