Spider-Man konečně míří i na PC

Estimated read time 2 min read

Sony na State of Play oznámilo nečekaný port na PC.

Tak tohle je skutečně něco – Spider-Man, který byl původně pouze exkluzivitou na PlayStation, konečně doskáče i na PC. Sony tento PC port oznámilo na akci State of Play. A to ještě navíc s tím, že svého PC portu se dočká i Miles Morales.

Spider-Man vyšel na PlayStation v roce 2018 a všichni chválili hlavně to, jak se vývojářům povedlo vychytat pohyb hlavního hrdiny. Vedle Batmana se tak objevil další superhrdina, jehož hra se skutečně povedla. Ze Spider-Mana se dokonce stala nejprodávanější superhrdinská hra a to i přes to, že byla exkluzivně na PS. Nyní si tak tuto povedenou hru vyzkouší i hráči na PC. Otázkou však zůstává, jak to vlastně bude s myší.

PC port Spider-Mana je skutečně velkým překvapením, protože informace o něm až do poslední minuty neunikly na internet (na rozdíl od jiných PC portů). Spider-Man je jedním z největších trháků Sony Pictures a proto pokud by se očekávalo, že nějaká hra zůstane pouze na konzolích, bude to právě tahle.

PlayStation blog navíc říká, že Spider-Man Remastered i Spider-Man: Miles Morales oba budou na PC, což znamená, že hry zřejmě vyjdou odděleně. Žádné velké technické detaily zveřejněny nebyly, ale můžeme prý očekávat, že ve hře budou možnosti nastavení typická pro PC.

Spider-Man přistane na PC už 12. srpna 2022.

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment