Remake Prince of Persia: The Sands of Time není zrušen, ale jen odložen

Estimated read time 2 min read

Remake oblíbené hry provází samé problémy.

O remaku Prince of Persia: The Sands of Time jsme se dozvěděli v roce 2020 a bylo nám slíbeno, že hra vyjde v roce 2021. Z toho se nakonec stal rok 2022 a potom i 2023. Ubisoft se však znovu ozval s tím, že ani toto datum vydání momentálně nevypadá moc nadějně.

Ubisoft musel vydat prohlášení po té, co se začalo spekulovat, že byl projekt nakonec zrušen úplně. To vycházelo hlavně z toho, že Gamestop a Amazon najednou přestali nabízet předobjednávky a některé platformy hru úplně vyřadily z databáze. Všem je jasné, že remake provází problémy, ale bylo by divné, že by Ubisoft oznámil přesun hry do jiného týmu a ani ne měsíc na to ji potichu zrušil úplně.

(zdroj: Ubisoft)

Ubisoft nyní potvrdil, že nově na hře skutečně pracuje Ubisoft Montreal, ale díky tomuto přesunu a s ním souvisejícího zdržení se už datum 2023 nejeví moc realisticky. Hráčům pak vzkázali, že není problém zrušit předobjednávky, ale o vývoji budou dále postupně informovat.

Nové datum vydání tedy není stanoveno, ale rok 2023 zatím pořád není úplně ze hry. Ubisoft ve svých prohlášeních mluví spíše o účetním roku 2023, který končí 31. března 2023. Je tak možné, že do konce kalendářního roku 2023 to ještě stihnou. Jelikož však někteří prodejci hru vyřadili úplně, je možné, že čekání bude hodně dlouhé. Ve hře je totiž stále možnost, že se na projektu pracuje zase úplně od začátku.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.