Amazon by rád pracoval na Mass Effect seriálu

Hry Zajímavosti

Amazon je velmi blízko uzavření dohody s EA.

Amazon zaznamenal velký úspěch se svou serií The Wheel of Time, která měla premiéru 19. listopadu. Proto se rozhodli, že by rádi v adaptacích pokračovali i nadále. A zatím to vypadá, že je Amazon velmi blízko uzavření dohody s Electronic Arts. Obě společnosti spolu jednaly hlavně o seriálové adaptaci oblíbeného Mass Effectu.

Jennifer Salke, vedoucí Amazon Studios, říká, že fanoušci Amazonu jsou zjevně velmi nadšení z fantasy seriálů, které zobrazují jejich oblíbené značky. Proto vkládají velkou naději i do prequelu Pána Prstenů, který na Amazonu startuje příští rok v září.

BANNER_WEB2.jpg

Dále pak dodává, že určitě v blízké době uvidíme investice do podobných filmů a seriálů. Na něco takového byl již vytvořen speciální tým, který se bude o fantasy žánr starat.

Adaptace Mass Effectu může dopadnout určitě dobře. Ve hře se objevují prvky Star Treku a Babylonu, což jsou určitě velmi povedené serie. Sami vývojáři hry říkali, že psát Mass Effect bylo vlastně trochu jako psát seriál. Každý level si pak představovali jeko samostatnou epizodu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *