Amazon by rád pracoval na Mass Effect seriálu

Estimated read time 2 min read

Amazon je velmi blízko uzavření dohody s EA.

Amazon zaznamenal velký úspěch se svou serií The Wheel of Time, která měla premiéru 19. listopadu. Proto se rozhodli, že by rádi v adaptacích pokračovali i nadále. A zatím to vypadá, že je Amazon velmi blízko uzavření dohody s Electronic Arts. Obě společnosti spolu jednaly hlavně o seriálové adaptaci oblíbeného Mass Effectu.

Jennifer Salke, vedoucí Amazon Studios, říká, že fanoušci Amazonu jsou zjevně velmi nadšení z fantasy seriálů, které zobrazují jejich oblíbené značky. Proto vkládají velkou naději i do prequelu Pána Prstenů, který na Amazonu startuje příští rok v září.

Dále pak dodává, že určitě v blízké době uvidíme investice do podobných filmů a seriálů. Na něco takového byl již vytvořen speciální tým, který se bude o fantasy žánr starat.

Adaptace Mass Effectu může dopadnout určitě dobře. Ve hře se objevují prvky Star Treku a Babylonu, což jsou určitě velmi povedené serie. Sami vývojáři hry říkali, že psát Mass Effect bylo vlastně trochu jako psát seriál. Každý level si pak představovali jeko samostatnou epizodu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.