Sim 4 bude brzy pro všechny zdarma!

Estimated read time 2 min read

Za další rozšíření si ale pořád zaplatíme.

The Sims 4 se za svou existenci stalo poměrně velkým finančním monstrem. Jestli si hru chcete zahrát skutečně úplně se vším, budete muset vyvalit nemalé peníze za všechna rozšíření. EA nyní oznámilo, že chtějí tuhle tíhu hráčům trochu odlehčit a od 18. října budou nabízet základní hru zdarma.

Ještě před oznámením to uživatelé Originu zjistili díky velkého nápisu na stránce hry, kde se psalo, že hra bude zdarma.

(zdroj: EA)

Nicméně pořád se jedná o hru, která byla už dlouhá léta ve slevě často za 5 až 10 euro a kdo si ji chtěl pořídit, patrně už ji dávno má. Hlavní továrna na peníze stále leží v záplavě rozšíření, které vás budou dohromady stát opravdu hodně. Je to ale poprvé, co EA udělalo nějakou ze svých The Sims her zdarma ještě v době, kdy je hra aktuální. Alespoň za to jim tedy určitě patří dík. Pokud jste však za hru již zaplatili, dostanete jako malou kompenzaci alespoň Desert Luxe Kit. Pokud ale vlastníte i ten, máte bohužel smůlu a nic jiného už nebude. Nabídka platí pro všechny, kdo si hru koupí do 17. října.

Otázkou zůstává, proč se EA k takovému kroku rozhodlo. Možná jenom chce zaujmout nové hráče, kteří si potom uvědomí, kolik zajímavých mechanik je uzamčeno v podobě placených rozšíření a třeba nějaké ty penízky do hry dají. Je ale taky malá šance, že tímto krokem EA sbírá pozornost před oznámením The Sims 5. Čtvrtý díl již oslavil své 8. narozeniny a proto by to nebylo úplně od věci.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.