Noví hrdinové v Overwatch 2 se budou odemykat opravdu dlouho

Estimated read time 2 min read

Odemknout nového hrdinu chvilku potrvá.

S říjnovým vydáním Overwatch 2 si budou hráči muset zvykat na úplně nový systém odemykání předmětů. Loot boxy jsou dávno pryč a na řadu přichází battle pass. Jako spoustu jiných her bude mít i Overwatch 2 vlastní battle pass a obchod. K tomu hra nabídne řadu rotujících výzev, za které hráči získají potřebé XP do battle passu. V něm budou jak klasické skiny tak i noví hrdinové. Ty bude možné získat dlouhým hraním za XP nebo zakoupením premium battle passu za 10 dolarů.

Je sice dobře, že si hrdiny můžeme odemknout i zdarma, ale na to bude potřeba opravdu hodně investovaného času. Nový hrdina se v battle passu odemkne na levelu 55 z celkových 80. Na začátek však Blizzard slíbil jednorázovou akci, kdy všichni stávající majitelé Overwatch 1 dostanou Kiriko (prvního nového hrdinu) zdarma. Svůj speciální balíček si ale musíte vyzvednout nejpozději do konce druhé sezóny. Pro ostatní platí pomalé šplhání po battle passu.

Pro veterány prvního dílu je to dost velká změna. Někteří vyjadřují své nespokojení s tím, že noví hrdinové jsou nyní vázáni přímo na peněženku. Blizzard ale uklidňuje, že pro odemknutí nového hrdiny není potřeba hrát nonstop a na konec battle passu budou moci dojít i hráči, kteří hrají jen občas.

Blizzard bere vydání Overwatch 2 jako příležitost naskočit na stejný model, který teď využívají i všechny další hry. Jak se systém bude hráčům zamlouvat poznáme až časem.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.