Šílené! Kolik stojí nejdražší karta v Artifact?

Estimated read time 2 min read

Kolik si připlatíte za silný balíček?

Jestli si budete chtít koupit jednu z nejlepších karet v Artifact, bude vás to stát více, než jste zaplatili za samotnou hru! Artifact je hra vytvořená Valve ve spolupráci s tvůrcem Magic: The Gathering. Vypuštěna do světa byla tento týden a téměř okamžitě se začaly tvořit negativní recenze. Ptáte se proč? Hra totiž není zdarma, ale musíte si ji koupit! To by nebylo nic divného, kdybyste však za karty nemuseli utratit další peníze. Nejdražší z nich je právě teď Axe, která vás bude momentálně stát něco kolem 480 Kč.

Cena karty se neustále pohybuje, protože ji mohou měnit samotní prodejci. Axe je velmi žádaná karta. Její statistiky jsou 7 attack, 2 armor a 11 health. Artifact momentálně stojí 450 Kč. To kartu dělá dražší položkou, než je hra samotná.

Nedávno došlo k počítání, kolik by asi tak stálo, postavit si plnou Artifact kolekci. Konečná čísla se pohybují okolo 5 000 Kč. Pokud tedy chcete hrát nějakou tu vyšší hru, budete si muset připlatit.

Je nutné však říct, že po zakoupení Artifact není nezbytné do hry cokoliv dát. Pokud vám nevadí trávit hodiny a hodiny hraním, můžete si na vše vydělat přímo ve hře. Jelikož pro Artifact funguje market, je možné karty také prodávat a tím je měnit na jiné karty. Ceny karet se velmi různí, od pár drobných, až po karty dražší než samotná hra. Axe je tedy spíše vyjímkou.

Není nic divného, že herní itemy někdy stojí víc, než samotná hra. Dobrým příkladem by byly skiny do CS:GO. Jenže to jsou jen kosmetické úpravy. Koupit si tak drahou kartu v Artifact vám dá bez pochyb výhodu nad svým protivníkem. Ale znovu říkám, nikdo vás utrácet peníze nenutí.

Platíte tedy při koupi Artifact za pay-to-win hru? Názory na toto téma se mezi hráči rozcházejí. Co myslíte vy?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.