Bethesda slibuje obrovský update do Fallout 76

Estimated read time 3 min read

Bethesda začíná pracovat na opravě chyb!

Vývojáři z Bethesdy oznámili první ze serie „Inside the Vault“ updatů, ve kterých uznávají to velké množství problémů, kterým hra momentálně čelí. Sliují, že všechny chyby postupně opraví. Pokládají tak základy updatu, který by se měl dostat do světa někdy v prosinci. Přidáno má být spoustu nových funkcí, jako třeba push-to-talk, nastavení FOV na PC verzi nebo „Bulldozer“ systém, který ulehčí proces stavění.

Bethesda napsala: „Chceme vás ujistit, že tvrdě pracujeme, abychom mohli přinášet novinky (a opravy) na pravidelné bázi. Dále pracujeme na opravdu mimořádných updatech, které do hry přidají nové úkoly a eventy, nové Vaulty a nový systém PvP. Věříme, že s vaší podporou dokážeme udělat Fallout 76 skvělým zážitkem na několik let.“

První z těchto slíbených updatů je naplánován na 4. prosince, Bethesda však varuje, že načasování se může lehce změnit, kvůli stabilitě serverů a podobným problémům.

Co všechno tento update obsahuje?

  • Více úložného prostoru: Mnoho hráčů volalo po větším místu pro jejich věci a zdá se, že je Bethesda vyslyšela. Kapacita se nyní mění ze 400 na 600. Není to sice moc, ale prý úložiště zvětší ještě víc, pokud to zásadně neovlivní sabilitu hry.
  • Boss Loot: Hráči správně dostanou 2-3 itemy po zabití bosse. Vše bude záležet na levelu a obtížnosti.
  • Cryolator: Hráči, které zasáhl Cryolator nyní budou „Chilled, Frosted nebo Frozen.“ Záleží na tom, kolikrát byli zasaženi.
  • Power Armor: Do Bethesdy se také dostali potíže se zaseknutými hráči v Power Armor. Bethesda tyto ojedinělé případy vyšetřuje a snaží se nelézt chybu.
  • PC vylepšení: Tato vyplepšení obsahují Push-to-Talk, podporu rozlišení 21:9 a možnost nastevení Field of View.
  • Umístění C.A.M.P.: Vaše obydlí se nyní automaticky nedá na blueprint, pokud zrovna někdo okupuje vaši lokaci. Místo toho dostanete možnost svůj C.A.M.P. přesunout jinam nebo se připojit na jiný server.
  • Bulldozer: Nová funkce pro stavění. Umožní vám odstranit malé kameny a stromy, ať se vám lépe staví vaše obydlí.

Další skvělou novinkou je to, že se Bethesda snaží zredukovat velikost svým updatů, aby se hráči nemuseli potýkat se stahováním příliš velkých souborů. Dále se na Redditu omlouvají za stav, kterým hra zrovna prochází.

Víme, že jste naštvaní, protože věci zrovna nejdou podle plánu, ať už jde o chybu ve hře nebo nedostatek komunikace o updatech. Nedávno jsme vás informovali, že stále sbíráme zpětnou vazbu. Naše mlčení určitě neznamená, že se nic neděje. Víme, že tohle nebyl správný přístup a omlouváme se za něj. Zapracujeme na lepším řešení mostu mezi hráči a týmem vývojářů.

Pokud vás zajímají kompletní patch notes, můžete je čekat někdy krátce po updatu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours