Vyzvedněte si první epizodu Life is Strange 2 úplně zdarma!

Estimated read time 2 min read

Už jste vyzkoušeli Life is Strange 2?

Ve studiu Dontnod měli právě několik velmi rušných dní. Po dokončení svého nejnovějšího titulu totiž hned oznámili datum vydání další hry. Pokud jste ještě nehráli žádnou hru od studia Dontnod a chcete vědět, o čem vlastně ten hype je, máte možnost vyzkoušet si hned několik jejich kousků úplně zdarma.

Do této free-to-play rodiny se právě včas přidává i Life is Strange 2 Episode 1. Sequel snad nejúspěšnější Dontnod hry sleduje úplně nové hrdiny s úplně novým příběhem. Myšlenka ale zůstává stejná – dospívání, nadpřirozené schopnosti a boj pro krajině, která vyvolává pocit moderny i nostalgie zároveň. Sequel sice není už tak oblíbený jako originál, ale i tak byl přijat velmi dobře.

Rozhodnutím dát první epizodu free-to-play hra věrně následuje svého předchůdce. První Life is Strange má svou úvodní epizodu zdarma už od roku 2016. Life is Strange 2 bude sice příští týden slavit své druhé výročí, ale poslední epizoda vyšla teprve tento prosinec. Načasování tak vlastně docela sedí. Dontnod tak možná chtějí opět zajistit, že hra vzbudí opožděný hype v lidech, kteří hru nesledují už od začátku.

Life is Strange 2 Episode 1 je nyní k dispozici zdarma na Steamu, PS4 a Xbox One. Pokud si však chcete užít celé dobrodružství, budete muset za ostatní epizody samozřejmě zaplatit. Jako úvodní ochutnávka ale první epizoda určitě poslouží víc než uspokojivě.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.