Scum trhá rekordy prodeje! Jak vývojáři oslavují svůj úspěch?

Hry

Devolver Digital oslavují svůj velký herní úspěch. Novinka Scum se stala jejich dosud nejlépe prodávanou hrou! Rekordy začala trhat již během prvního dne. A to se bavíme o Early Access! Není se taky čemu divit, kdo by o této novince neslyšel? V dnešním oznámení vývojáři uvedli, že hra prodala již přes milion kusů! To už je panečku číslo.

Jak tedy vývojáři oslavují tento úspěch? Chtěli by odměnit všechny své věrné hráče něčím hezkým a blýskavým. Řeč je o zlatém DEagle .50 “the first time nature calls.” Jde samozřejmě jenom o omezenou nabídku! Pokud tedy tuhle novinku hrajete, nezapomeňte si vyzvednout svou odměnu. Čas máte do 25. září. Určitě to neprošvihněte, ať se po ostrově můžete prohánět s vaší krásnou novou pistolí. Je to skvělý pocit!

BANNER_WEB2.jpg

Hráči, kteří si zakoupili Support Pack navíc dostanou hodinky, které jsou docela trefně pojmenovány “Nice Watch.” Zatím vlastně nic moc nedělají, ale v budoucím updatu prý budou přidány nové a více užitečné funkce.

Pokud chcete více detailů, můžete si prostudovat aktuálně zveřejněné patch notes.

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]

1 thought on “Scum trhá rekordy prodeje! Jak vývojáři oslavují svůj úspěch?

  1. Pokud se tu najde nějaký hráč hry SCUM udělali jsme český server a chceme vybudovat velkou komunitu tak se kdyžtak napojte! IP: 54.38.195.177:28302

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *