Rockstar resetoval účty hráčům, kteří v GTA Online použili glitch

Estimated read time 2 min read

Hráči, kterí využili „garage apartment glitch“ jsou opět na úplném začátku.

Rockstar velmi nedávno spustil obrovskou akci proti hráčům, kteří využili zvláštního bugu a velmi rychle si na svůj účet přidali miliony. Jedná se samozřejmě o „apartment garage glitch,“ který hráčům dovolil nakoupit si pozemky a poté velmi jednoduchým procesem je vyměnit za miliony in-game dolarů.

Je jasné, že něco takového je proti pravidlům a Rockstar se o tyto hráče již postaral. Tentokrát jim však nesebral všechny vydělané peníze, ale místo toho jejich účty restartoval úplně. Všichni podvodníci tak začínají úplně od nuly.

Komunita není vůbec překvapená, že Rockstar tyto hráče potrestal. Pozornost ale zvedlo spíše to, že trest je opravdu přísný. Hráči se obohatili už velkým množstvím glitchů, ale tohle je poprvé, co je Rockstar potrestal takto přísně.

Rockstar se zatím nevyjádřil, proč je trest tak přísný. Myslím ale, že se tím snaží prostě ukázat, že využívání glitchů je podvádění a to ve své hře tolerovat nebudou. A já myslím, že to je jen dobře. GTA Online má už dlouhodobý problém s cheatováním a giveaway na Epic Games Storu hře vůbec nepomohlo.

Zmíněný glitch je už naštěstí pryč. Je ale jen otázkou času, kdy hráči najdou něco nového.

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours
  1. 1
    Roztopený Lad

    No bóže, stiahnu si cheaty a budú to mať naspäť, rockstar si zase myslí že vyhral ale opak je pravdou… Ich anti-chát je úplne k hovnu v hre je viac cheaterov ako normálnych hráčov! S tým by mali niečo robiť …

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.