Roblox chce dělat pohovory přímo v Robloxu

Estimated read time 2 min read

Pro nové uchazeče vzniklo speciální kariérní centrum.

Vzpomínám si na dobu, kdy jsme si mysleli, že online pohovory v žádném případě nebudou fungovat. Doba se ale posunula a nyní je to docela běžnou praxí. Pohovor ve virtuálním světě Robloxu proto asi už dnes nezní jako tak šílený nápad.

Roblox pro tyto účely vytvořil své speciální kariérní centrum, kde si případní uchazeči mohou přečíst informace o nabízených pozicích a zanechat svůj kontakt také přímo na místě. Hledači talentů pro Roblox říkají, že v novém virtuálním centru mohou kandidáti zjistit, jaké technické výzvy na ně v Robloxu čekají a jak se Roblox stará o své zaměstnance. Přímo na místě si také můžete poslechnout řadu podcastů. K dispozici jsou i knížky, které mají uchazeče připravit na pohovor.

Roblox by chtěl toto centrum začít rovněž využívat i pro samotné pohovory s uchazeči. Neumím si sice představit, že na pohovoru bude sedět místo kandidáta jakási nehybná postava, ale pokud to Robloxu vyhovuje, proč vlastně ne.

Koncept je to jistě velmi zajímavý. Někteří uchazeči jistě budou teprve svou kariéru začínat a určitě se budou cítit v Robloxu lépe. Kariérní centrum může navštívit úplně kdokoli. Dozvíte se zde zajímavě věci ohledně vývoje Robloxu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.