Mechanická herní klávesnice Genesis Thor 660 v nové variantě!

Estimated read time 3 min read

Osvědčená kvalita, nové spínače“ – tak lze popsat novou variantu oblíbené mechanické herní klávesnice Genesis Thor 660 v 60% velikosti

Novým prvkem klávesnice Genesis Thor 660, který ji odlišuje od originálu, jsou použité spínače. Místo červených spínačů Gateron Red byly použity spínače Gateron Brown. Ty znamenají větší odpor u zdvihu a zřetelnější pocit kliknutí, což uspokojí jak nadšence virtuální zábavy, tak ty, kdo počítač používají k práci. Spínače Gateron Brown přináší neuvěřitelný herní výkon a životnost až 50 milionů stisknutí, což je zárukou odolnosti po dlouhá léta.

Za své kompaktní rozměry vděčí Thor 660 odstranění numerického bloku kláves, šipek a řady funkčních kláves – je tedy dobrou volbou pro hráče a pracovníky, kteří nemají na stole mnoho volného místa. Podsvícení RGB s efektem PRISMO je zvýrazněno speciálními krytkami „Puding PBT“, jejichž mléčná boční úprava rozptyluje světlo. Díky nim bude váš herní stůl vypadat opravdu jedinečně.

Jednou z nejzajímavějších vlastností klávesnice Thor 660 je funkce dvou režimů připojení, která umožňuje komunikovat s počítačem pomocí kabelu USB-C nebo bezdrátově díky BT. V druhém případě se Thor 660 dokáže připojit až ke třem zařízením a okamžitě mezi nimi přepínat, což činí tento model atraktivním nejen po vizuální stránce, ale také pro jeho funkčnost.

Thor 660 je bezdrátová mechanická klávesnice velikosti 60 %, je zkrácená o numerický blok, šipky a řadu funkčních kláves. Ultra rychlá doba odezvy spínačů The Gateron Brown přináší neuvěřitelný herní výkon a životnost až 50 milionů stisknutí, což je zárukou odolnosti na dlouhá léta. Působivé šasi v kombinaci s osvětlením RGB a efektem PRISMO dodá každé herní stanici profesionální vzhled.

Herní mechanická klávesnice Genesis Thor 660 Gateron Brown je dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 1 990 Kč. V nabídce je bílé a černé provedení.

https://genesis-zone.com/product/thor-660-black

TECHNICKÉ ÚDAJE

Komunikace: Bezdrátové připojení, kabelové připojení
Rozhraní: Bluetooth, USB
Typ: Herní
Rozložení: US
Mechanismus kláves: Mechanický
Typ spínače: Gateron Brown
Typ klávesnice: 60%
Podsvícení: Ano
Barva podsvícení: RGB
Počet režimů podsvícení: 19
Dosah: 10 m
Délka kabelu: 150 cm
Počet tlačítek: 61
Multimediální klávesy: Ano
Počet multimediálních kláves: 13
Životnost kláves: 50 mil.
Frekvence vzorkování: 1 000 Hz
Bod aktivace: 2 mm
Akční síla: 55 g
Doba odezvy: 1 ms
Podporované operační systémy: Android, Linux, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8
Software: Ano
Požadavky na hardware: Zařízení s portem USB-A
Technologie potisku na klávesnici: Dvojité vstřikování
Vestavěná paměť: Ano
Profil přepínače: Vysoký
Kapacita baterie: 3 000 mAh
Standardní rozložení: ANSI
Materiál: ABS
Funkce: Dostupná makra, dostupné profily
Záznam maker: Ano
Anti-ghosting: Ano
Konektory: USB 2.0, USB Type-C
Barva: Černá
Napájení: Vestavěná baterie

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.