Otestujte nově předělaný Microsoft Edge

Estimated read time 2 min read

Dáte šanci novému Microsoft Edge?

Microsoft před několika měsíci oznámil, že stahují svůj prohlížeč Edge a chtějí ho předělat kolem Chromia. Přechod na novou verzi by se měl uskutečnit někdy během příštího roku, ale už teď můžete vyzkoušet testovací verzi.

Microsoft tento brzký build zaměřuje především na vývojáře, stáhout si jej ale může kdokoli. Během roku prý zveřejní další dvě testovací verze.

To, co vidíte na obrázku, je verze 74.1.96.24. Hned po instalaci se vás prohlížeč zeptá, jestli chcete importovat své nastavení z Chromu nebo začít úplně fresh. Potom jsou vám představeny 3 zakládní rozložení domovské stránky – Inspirational, Informational a Focused. Pokud zvolíte Inspirational, dostanete i možnost obrázku na pozadí. Všechny tři možnosti vám dají vyhledávací lištu a pár ikonek. Pokud zvolíte Informational, můžete navíc procházet různé novinky.

Už jen na pohled působí nový Edge mnohem rychleji a hlavně stabilněji. Taky je dobré vidět, že takhle brzo od začátku vývoje už mají docela dobrý funkční build. Už si dokonce můžete nainstalovat i několik rozšíření skrz Microsoft Store. Můžete taky aktivovat rozšíření z Chrome Storu, což je určitě plus.

Pokud si chcete nový Edge vyzkoušet, klikněte na tento link a následujte instrukce.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.