Respawn se soustředí na Apex Legends a odkládá tak Titanfall

Hry

Plány na nový Titanfall se odkládají.

Vývojáři Apex Legends informovali, že s příchodem druhé sezóny se dočkáme nové zbraně nebo postav a taky dlouho očekávaných změn na mapě. Všechno to zní hrozně hezky, ale taky to nese jednu špatnou zprávu, která mnohé z nás nepotěší.

“Musíte pochopit, že máme dva týmy, které odděleně pracují na Apex Legends a Star Wars Jedi: Fallen Order.”

“Abychom mohli plně podpořit Apex Legends, musíme odložit naše plány na budoucí Titanfall hry. Nikdo z Apex Legends ani Star Wars týmu určitě nebude přesunut, aby najednou pracoval na jiném projektu.”

BANNER_WEB2.jpg

Možná teď se mnou někteří nebudou souhlasit, ale já osobně bych raději přesunul některé lidi z týmu Fallen Order, aby začali pracovat na dalším Titanfall titulu. Neberte mě špatně, ale Titanfall je podle mého názoru opravdu fenomenální hra, která toho má ještě hodně co nabídnout. A vím, že nejsem jediný, co si tohle myslí. Titafall bohužel neudělal velkou díru do světa a proto se ani nedivím, že se Respawn zaměřili na něco jiného. Jenom doufám, že jej nezavrhli úplně.

Tyhle zprávy neznamenají, že Titanfall 3 se odkládá, protože žádný Titanfall 3 vlastně ještě oznámen nebyl. CEO Vince Zampella dříve naznačil, že se na tento rok chystá něco nového v Titanfall serii. Od té doby se ale vůbec nic nestalo a po dnešku začínám pochybovat, že se něco takového ještě stane. Tento rok bych si na nový Titanfall naděje raději nedělal.

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *