Respawn se soustředí na Apex Legends a odkládá tak Titanfall

Estimated read time 2 min read

Plány na nový Titanfall se odkládají.

Vývojáři Apex Legends informovali, že s příchodem druhé sezóny se dočkáme nové zbraně nebo postav a taky dlouho očekávaných změn na mapě. Všechno to zní hrozně hezky, ale taky to nese jednu špatnou zprávu, která mnohé z nás nepotěší.

„Musíte pochopit, že máme dva týmy, které odděleně pracují na Apex Legends a Star Wars Jedi: Fallen Order.“

„Abychom mohli plně podpořit Apex Legends, musíme odložit naše plány na budoucí Titanfall hry. Nikdo z Apex Legends ani Star Wars týmu určitě nebude přesunut, aby najednou pracoval na jiném projektu.“

Možná teď se mnou někteří nebudou souhlasit, ale já osobně bych raději přesunul některé lidi z týmu Fallen Order, aby začali pracovat na dalším Titanfall titulu. Neberte mě špatně, ale Titanfall je podle mého názoru opravdu fenomenální hra, která toho má ještě hodně co nabídnout. A vím, že nejsem jediný, co si tohle myslí. Titafall bohužel neudělal velkou díru do světa a proto se ani nedivím, že se Respawn zaměřili na něco jiného. Jenom doufám, že jej nezavrhli úplně.

Tyhle zprávy neznamenají, že Titanfall 3 se odkládá, protože žádný Titanfall 3 vlastně ještě oznámen nebyl. CEO Vince Zampella dříve naznačil, že se na tento rok chystá něco nového v Titanfall serii. Od té doby se ale vůbec nic nestalo a po dnešku začínám pochybovat, že se něco takového ještě stane. Tento rok bych si na nový Titanfall naděje raději nedělal.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.