Nový roztomilý hrdina v League of Legends!

Estimated read time 2 min read

Yuumi je dobrým hrdinou pro začátečníky.

League of Legends včera odhalilo nového hrdinu – velmi roztomilou a kouzelnou kočku jménem Yuumi. Z nějakého důvodu nemůžu přestat myslet na její zvídavé oči. Normálně jsem spíše na psy, ale Yuumi má velmi zajímavou osobnost a ještě zajímavější playstyle, který by mohl ovlivnit nejednu hru.

Pokud se chcete dozvědět víc, koukněte se na trailer na konci článku. Ten by vám mohl dát dobrý přehled o tom, jak Yuumi asi funguje. Ve zkratce – je to support hrdina, který líta na kouzelné knize. Yuumi může skočit na záda jiným členům týmu a půjde s nimi kam budou chtít. Žádná jiná postava tohle nedělá. Tím by se taky mohla stát dobrou postavou, kde by si nováčci hru pořádně ošahali. Nemusejí se totiž bát o to, jestli jsou zrovna na správném místě. Místo toho se zaměří na pomoc ostatním.

Tady máte malý seznam schopností (které se ještě můžou změnit!). Nejsem zrovna velký League of Legends expert, ale pokusím se popsat vše co nejlíp.

Bop ‚n‘ Block (pasivní)

Každých několik sekund opakované útoky doplní manu a štít. Tento štít následuje Yuumi dokud se úplně nezničí. Působí taky na sledovaného spoluhráče.

Prowling Projectile

Yuumi vykouzlí střelu, která způsobí magický damage prvnímu nepříteli, kterého se dotkne. Čím dýl letí, tím silnější by měla být.

You and Me!

Yuumi může skočit na záda vlastnímu spoluhráči.

Zoomies

Yuumi dolpňuje život sama sobě. Taky na chvíli zrychlí a postupně bude zpomalovat. Pokud zrovna někoho následuje, tento efekt ovlivní následovanou osobu.

Final Chapter

Yuumi vystřelí několik „vln,“ které dávají magický damage.

Yuumi bude k dispozici 30. dubna na beta serverech a 14. května v klasické hře.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.