Remaster Call of Duty: Modern Warfare 2 je už i na PC

Hry

Zahrát si můžete pouze na Battle.net

Po krátké PlayStation 4 exkluzivitě je Call of Duty: Modern Warfare 2 Remaster konečně dostupné i na PC. Zahrajete si pouze přes Battle.net a jenom kampaň. Na Spec Ops mise nebo multiplayer tak můžete rovnou zapomenout.

Originální Modern Warfare 2 je stále dostupné na Steamu takže pokud se vám Battle.net nezamlouvá, pořád máte tuhle možnost. Remasterovaná verze však má i své pozitivní stránky, o kterých si původní díl může nechat jen zdát. Na hráče čeká mnohem kvalitnější audio nebo vylepšené textury a animace. Ten největší tahoun je ale samozřejmě podpora 4K. I majitelé ultrawide monitorů mohou být v klidu, protože na ně vývojáři také mysleli. Ať už si vymyslíte jakékoli vylepšení, tento remaster ho zřejmě bude mít.

BANNER_WEB2.jpg

Pokud jste hráli Warzone nebo vlastníte předchozí Modern Warfare reboot, dostanete dokonce krásný bonus – otevře se vám Underwater Demo Team Classic Ghost Bundle, který vám zajistí UDT Ghost skin. Tento skin je založen na tom, co jsme viděli v misi Only Easy Day.. Was Yeasterday z Modern Warfare 2.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *