Remaster Call of Duty: Modern Warfare 2 je už i na PC

Estimated read time 2 min read

Zahrát si můžete pouze na Battle.net

Po krátké PlayStation 4 exkluzivitě je Call of Duty: Modern Warfare 2 Remaster konečně dostupné i na PC. Zahrajete si pouze přes Battle.net a jenom kampaň. Na Spec Ops mise nebo multiplayer tak můžete rovnou zapomenout.

Originální Modern Warfare 2 je stále dostupné na Steamu takže pokud se vám Battle.net nezamlouvá, pořád máte tuhle možnost. Remasterovaná verze však má i své pozitivní stránky, o kterých si původní díl může nechat jen zdát. Na hráče čeká mnohem kvalitnější audio nebo vylepšené textury a animace. Ten největší tahoun je ale samozřejmě podpora 4K. I majitelé ultrawide monitorů mohou být v klidu, protože na ně vývojáři také mysleli. Ať už si vymyslíte jakékoli vylepšení, tento remaster ho zřejmě bude mít.

Pokud jste hráli Warzone nebo vlastníte předchozí Modern Warfare reboot, dostanete dokonce krásný bonus – otevře se vám Underwater Demo Team Classic Ghost Bundle, který vám zajistí UDT Ghost skin. Tento skin je založen na tom, co jsme viděli v misi Only Easy Day.. Was Yeasterday z Modern Warfare 2.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.