Nového Battlefieldu se dočkáme už příští rok!

Estimated read time 2 min read

DICE stanovuje nový Battlefield na příští rok.

Vývoj kolem Battlefieldu 5 a Star Wars: Battlefront 2 pomalu končí a je tak čas zamyslet se nad tím, co můžeme od EA očekávat jako další. Zatím to vypadalo, že nás čeká nový Battlefield. Electronic Arts původně prohlásili, že si zahrajeme možná až v roce 2022. Teď však hráče potěšili s tím, že datum vydání posunuli už na příští rok!

Vydavatelé potvrdili, že DICE pečlivě plánuje budoucnost nového Battlefieldu, který chtějí hráčům představit v roce 2021. Zatím se bohužel neví, jestli jde o Battlefield 6 nebo spíš o nějaký spin-off ve stylu Hardline. Jisté je jen to, že DAIS míří i na next-gen konzole.

Vydání nového Battlefieldu završí asi tu nejdelší pauzu v historii serie. Toto dlouhé období bylo zapříčiněno hlavě docela nízkými čísly prodeje. Sám CEO Andrew Wilson vyjádříl svou nespokojenost s nepovedeným vydáním hry. Podle něj mělo špatné načasování a hlavně velké zpoždění obrovský dopad na to nejdůležitější období hned po vydání. Od hry si tehdy slibovali mnohem více.

Na Battlefield 5 se naštěstí stále nezapomnělo. Hra by měla tento týden dostat svůj finální update. Jsem si ale jistý, že servery i tak poběží ještě hodně dlouho.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.