Twitch zakročil proti farmení Valorant beta dropů

Estimated read time 2 min read

Běžící VOD už žádný Valorant nedropne.

Pořád ještě nemáte svůj Valorant drop? Tak to mám pro vás možná špatnou zprávu. Twitch malinko mění pravidla, která se týkají Drop Programu. Chtějí tak zakročit proti streamerům, kteří tento program zneužívají a snaží se Dropy svým divákům protlačit za každou cenu. Ukázalo se, že někteří streameři měli místo živého vysílání pouze zapnuté VOD, které se přehrávalo pořád dokola. Diváci tak mohli „farmit“ nasledované hodiny a streamer získával sledování.

Zaznamenali jsme stížnosti, že někteří autoři streamujou pouze VOD, ale mají stream označen jako „Live,“ aby bylo možné získávat Valorant dropy. Tento postup znehodnocuje náš program a proto jsme se rozhodli pozměnit pravidla pro komunitu. Snaha obelstít systém odměn je tak konečně plně zakázána.

Valorant drop můžete získat na jakémkoli Valorant streamu, což vyústilo v mnoho streamů a ještě více diváků. Není se tak čemu divit, že někteří streameři začali používat nekalé metody, aby předběhli konkurenci.

Vedoucí vývoje Joe Ziegler prohlásil, že změna komunitních pravidel se povedla a Twitch tím ukazuje, že je skvělým společníkem při rozjezdu hry Valorant.

Twitch je našim skvělým pomocníkem a už dlouho nám pomáhá rozesílat beta přístup tak, aby byl pro všechny fér.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.