Fall Guys jsou oficiálně pryč ze Steamu

Estimated read time 2 min read

Fall Guys jsou nyní úplně zdarma!

Před měsícem bylo oznámeno, že Fall Guys přejdou 21. června na free-to-play model a zároveň se přesunou na Epic Games Store. Už se ale moc nemluvilo to tom malém detailu, že ve stejnou dobu hra zmizí ze Steamu. Pokud však hru na Steamu již vlastníte, updaty samozřejmě budete dostávat dál.

Jak již můžete vidět v kalendáři, zmíněné datum je za námi a vy si tak skutečně můžete Fall Guys stáhnout zdarma na EGS. Nově se hra navíc objeví hned na několika konzolích a plně tak bude moci využít svůj cross-play. Aktivní hráči si tak mohou povšimnout, že následujících několik týdnů bude ve hře trochu více nováčků a zvědavců.

S free-to-play updatem navíc přichází nová sezóna, nová herní měna a změněný progress systém. Stávající majitelé hry dostanou zvláštní balíček, kde najdou první season pass a speciální skiny. I tak se ale některým nelíbí, že dříve placená hra bude nyní zdarma. A ani se vlastně není čemu divit – hra je původně stála 20 euro. Mnoho hráčů bohužel veselí barevní panáčci už omrzeli a vývojáři proto chtějí přilákat nové hráče.

Hra Fall Guys nikdy nebyla stavěna jako live-service, ale postupem času na tento model po vzoru Fortnitu začala přecházet. A když Mediatonic odkoupilo Epic Games, bylo jasné, že dříve nebo později bude možné hrát Fall Guys zdarma.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.