Původní vývojáři Elder Scrolls pracují na novém RPG

Estimated read time 2 min read

OnceLost Games, herní studio vývojářů Elder Scrolls: Arena, oznámilo nové RPG!

Všichni už netrpělivě čekají na další přírůstek do rodiny Elder Scrolls. Není se čemu divit, vždyť to jsou skoro dokonalé hry. Moc lidí už si ale nepamatuje, kde to vlastně všechno začalo. Psal se rok 1994 a světlo světa spatřila hra The Elder Scrolls: Arena. Že si tohle ještě pamatujete? Možná už si ale nevzpomínáte na ty, kteří za tímto projektem stáli. A právě tito lidé založili nové herní studio.

Říkají si OnceLost Games a už teď nás navnadili na jejich úplně novou hru. Nikoho z vás určitě nepřekvapí, že se jedná o RPG s otevřeným světem.

Kdo že tedy v OnceLost Games vlastně pracuje? No třeba původní designéři Areny a taky Julian LeFay, kterému se přezdívá „Otec The Elder Scrolls.“ Tým těchto lidí se angažoval mimo jiné třeba v Lord of the Rings: Online nebo Spyro the Dragon.

Pokud jste nikdy The Elder Scrolls: Arena nehráli, určitě přicházíte o velkou porci zábavy. Ale nemějte strach, hra je úplně zdarma a tak to kdykoli můžete napravit.

O nové hře původních vývojářů zatím moc nevíme. Sdělili, že se jedná o masivní open-world fantasy RPG, které bude obsahovat revoluční technologii a design. Zní to trochu jako vylepšená Arena. To ale vůbec nevadí! Styl 90. let s využitím nových technologií a postupů bude určitě osvěžující dobrodružství.

Záhadná hra je zatím stále ve vývoji. Oznámení bychom se měli dočkat někdy koncem tohoto roku.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.