Nadšený hráč chce remasterovat Red Dead Redemption na PC

Estimated read time 2 min read

Když to nejde oficiální cestou, zkusíme to po svém!

Red Dead Redemption 2 se na PC možná někdy objeví. Nebo si to alespoň myslíme. Co ale jeho předchůdce? Kdysi se mluvilo o údajném remasteru, ale tyhle povídačky byly vylmi brzo zase vyvráceny. PC hráčům tedy zůstaly emulátory. Jak ale víte, ty nejsou vždycky zrovna to správné. Jeden velmi zapálený moder se rozhodl, že to tak nenechá. Chtěl by udělat emulátorovou verzi, která skutečně bude stát za to.

Svůj projekt nazval Red Dead Redemption: Damned Enhancement Project. Jde o Xbox 360 a PS3 verzi pro emulátory RPCS3 a Xenia. Autor slibuje kvalitnější textury, vylepšené UI, shadery a updaty modelů. Vše samozřejmě s přihlédnutím k funkčnosti jednotlivých emulátorů.

Zatím se jedná o projekt pouze jednoho člověka. GamingDamned ale hledá nové lidi, kteří by mu s prací pomohli.

Vše je zatím jen v začáteční fází. V první verzi, která je plánována na prosinec, se objeví lepší mraky, mlha, počasí a blesky. Druhá verze se pak konečně zaměří na textury.

Autor projektu má opravdu velké ambice a nešetří optimismem. Říká, že by do projektu rád zapojil i ray tracing. Na to bude určitě ještě hodně práce. Pokud se ale sestaví dobrý tým, možná tohle dopadne docela dobře. Určitě to má větší šanci, než oficiální PC remaster.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.