Overwatch přestaně prodávat loot boxy už tento měsíc

Estimated read time 2 min read

Overwatch pomalu přechází z loot boxů na battle pass.

Všichni můžeme poděkovat společnostem jako Valve za to, že nám představují do her malá kasina, kde je možné tu a tam vyhrát nějakou tu pěknou kosmetickou úpravu našeho hrdiny. Více se ale tento trend rozjel až po tom, co Overwatch udělal otvírání loot boxů celkem zábavné. Aby se však Blizzard pomalu přirpavil na Overwatch 2, mají v plánu koncem tohoto měsíce loot boxy ze hry odstranit.

Overwatch se tak nadobro rozloučí s loot boxy během Anniversary Remix eventu, který už běží. Během něj je možné získat spoustu zajímavých skinů jak hraním tak zakoupením in-game měnou a samozřejmě také štěstím v loot boxové loterii. Poslední z možností ze hry pak nadobro zmizí 30. srpna. Ještě v září pak bude možné loot boxy získat hraním normálních her nebo Arkády (nepujdou ale už koupit).

Po vydání Overwatch 2 se nakonec všechny neotevřené loot boxy otevřou a už nikdy nebude možné je ve hře získat. Overwatch 2 se tak nově přidá k trendu battle passu.

Teď už je asi bezpečné říct, že věk loot boxů se pomalu chýlí ke konci. Docela dlouho jsme museli snášet, že i hodně velké hry dostaly ten skvělý nápad zamknout dobré věci za jen malou mizivou šanci v loterii. Na rozdíl od jiných her byl však Overwatch dobrým příkladem toho, jak by se loot boxy měly dělat.

Doba se ale mění a hráči se rozhodli, že je na čase vyměnit náhodnou šanci v loot boxu za trochu více svého času levelováním battle passu. Jsou však hry, kde loot boxy stále setrvávají. Nejlepšími příklady mohou být třeba CS:GO nebo Dota 2.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours