První pohled na předělanou Steam knihovnu!

Estimated read time 2 min read

Předělané knihovny se dočkáme někdy v létě 2019.

Tak konečně je to tady. Po několika letech pouhých spekulací se dočkáváme nového vzhledu Steam knihovny. Nejde o předělání celého Steamu, ale pouze části s herní knihovnou. Na snímku od Valve můžeme vidět mnohem větší náhledy her a lepší vyhledávání v knihovně podle tagů.

To největší, co v updatu představíme, je předělaná knihovna. Hráči teď budou mít ještě více informací, co se s jejich hrou zrovna děje.

Ty největší změny v knihovně jsou:

  • Vrchní část ukazuje hry, které jste nedávno hráli.
  • Zbytek vaší herní kolekce je ve spodí části. Každou hru reprezentuje vertikální ikona. Tyto ikony můžete zvětšovat a zmenšovat podle potřeby.
  • V pravém horním rohu je integrovaný seznam přátel.
  • Seznam her na levé straně prošel malou úpravou, ale funguje velmi podbně, jako fungoval doposud.

Tou největší novinkou (co se funkcí týče) je rozšíření tagů, které Steam obchod už hodně dlouho používá. Tyto tagy bude nově využívat i knihovna a vy tak můžete své hry setřídit mnohem efektivněji. Každé setřídění si můžete uložit do oblíbených a pak jej znovu najít jen jedním kliknutím.

Změnou prošly i stránky jednotlivých her (obrázek dole). Layout je nyní čistší a zaměřuje se na nové updaty a livestreamy. Pod nimi je herní aktivita vašich přátel v dané hře. I sem byl přenesen integrovaný seznam přátel, který vám zvýrazní momentálně aktivní. Pod ním jsou screenshoty, achievementy a DLC.

Oficiální datum nové knihovny ještě nebylo stanoveno. Některé velké servery ale dostaly zprávu, že se jí dočkáme někdy v létě 2019.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.