Razer představil své první herní křeslo!

Estimated read time 2 min read

Razer Iskur je nový pohled na herní křesla!

Razer komunita si prostě nedá pokoj. Když se teď Razer dostal do kuchyně s vlastním toasterem, je čas, aby hráči dostali to, o co tak dlouho žádají – herní Razer křeslo. Ano přesně tak, Razer odhalil Razer Iskur na Razerconu.

Při pohledu na zadní stranu vypadá vlastně jako úplně normální herní křeslo. Má ten hezký závodní vzhled a k dostání je v tradiční černo-zelené barvě. Rozdíl je však v tom, jak Iskur podpírá vaše záda.

Ergonomika začíná samozřejmě podporou beder. Sedět dlouhou dobu na jednom místě samozřejmě není nic dobrého s jakoukoli židlí, ale s herním křeslem si tuto situaci můžete alespoň trochu utlumit. Razer tento problém řeší zahnutým opěradlem tak, ať je vaše páteř v naprosto přirozené pozici.

Iskur dostanete i se 4D opěrkami, které nabízejí spoustu možností úpravy. Bude tak sedět velkému spektru hráčů. Iskur je vyroben ze syntetické kůže, podpora zad je z velmi kvalitní pěny a polštářek pod hlavu je z vysoce kvalitní paměťové pěny.

Tento pohled na věc je samozřejmě něco, co jsme tady ještě neviděli. Jsem zvědavý, jak si Iskur povede oproti dnešním židlím s nastavitelnou podporou beder. Toto herní křeslo je zatím dostupné na Razer.com za 500 euro a později tento rok by mělo dorazit i vybraným prodejcům.

Pokud trávíte dlouho času za počítačem, určitě byste si měli vybrat kvalitní křeslo. Nemusí se však jednat pouze o „herní“ kousky. Na trhu je spoustu zajímavých alternativ. Ať už jste tedy fanoušci Razeru nebo dáváte přednost jiným značkám, nezapomeňte se starat o svá záda!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.