První díl animáku Hello Neighbor slaví úspěch!

Estimated read time 2 min read

Hello Neighbor se prosazuje jako animák!

První vydání hry Hello Neighbor v roce 2017 bylo bohužel docela propadák. Hra až moc spoléhala na trial and error a bugy se jí také nevyhnuly. Námět byl však docela slibný – váš soused přes ulici je dost velký podivín  a vy se z nějakého šíleného důvodu snažítě dostat do jeho domu a zjistit, o co mu vlastně jde.

Od té doby se ale na svět dostalo hned několik dalších podání této hry. Hello Neighbor: Hide & Seek se podívalo trochu do minulosti divného souseda a Secret Neighbor se to vše pokusilo zopakovat v multiplayeru.

Nejnovější přírůstek do sousedské rodiny však slaví asi největší úspěch. Nová Hello Neighbor animovaná epizoda, která se snaží získat pozornost hlavně velkých TV stanic, má na Youtube  už přes 11 milionů zhlédnutí za méně než týden.

Pilotní díl měla na starost Carly Anne West, která se postarala i o knižní podobu Hello Neighbor. Pokud se do všeho navíc pořádně opřou TinyBuild, Hello Neighbor určitě ještě několikrát uvidíme. Příběh má určitě velký potenciál a je dost možné, že se mimo herní svět uchytí trochu lépe.

Na úvodní díl se můžete podívat tady:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.