Call of Duty: Modern Warfare Multiplayer na víkend zdarma!

Estimated read time 2 min read

Raději začněte stahovat co nejdříve.

Tento víkend si hráči budou moci zahrát Call of Duty: Modern Warfare multiplayer úplně zdarma. Dostanou se do něj přes speciální playlist, který bude k dispozici v samostatném battle royale Call of Duty: Warzone.

Podle informací by měl tento speciální playlist obsahovat 6v6 a 10v10 gameplay na pěti mapách: Hovec Sawmill, Aniyah Incursion, Hideout, Shoot House a Talsik Backlot.

Free víkend začítá 24.4. večer a končí 27.4. Pokud však ještě Warzone nemáte, možná byste měli začít stahovat. Stažení samostatného Warzone klienta může vyjít až na 101GB. Activision už od začátku varuje, že stahování tak může trvat i několik hodin. Vše samozřejmě záleží na vašem internetovém připojení a oblasti, kde se zrovna nacházíte.

Multiplayer by měl vypadat úplně stejně, jako je tomu i v plné hře. Multipalyer v Call of Duty se stal velkým tahákem serie. Kampaně totiž nejsou zrovna dlouhé a tak se hráči velmi rychle dostanou pouze ke hře pro více lidí. Je zde ale hodně zbraní, perků a dalších vychytávek, které dělají váš playstyle jedinečný. Pokud jste fanoušky Call of Duty a ještě jste Modern Warfare nevyzkoušeli, tohle je ta správná příležitost.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.