Pac-Man Championship Edition 2 je na Steamu úplně zdarma!

Estimated read time 2 min read

Pac-Man zdarma pro všechny!

Bandai Namco se opravdu snaží, aby lidé v této době zůstávali doma. V boji proti COVID-19 se rozhodli, že všem rozdají zdarma Pac-Man Championship Edition 2. Na vyzvednutí máte 2 týdny!

Všem bychom teď rádi poslali našeho ambasadora, Pac-Mana, tím, že rozdáme zdarma Pac-Man Championship Edition 2. Nabídka startuje 24. dubna a poběží až do 10. května. Zahrát si můžete na PC, Xbox One nebo PlayStation 4. Jde sice o časově omezenou nabídku, ale i tak doufáme, že přinese trochu radosti až k vám domů.

To je sice docela velké očekávání od jednoho free giveaway, ale hra zdarma je pořád hra zdarma. Jak se k ní tedy dostanete? Je to velice jednoduché. Stačí zaskočit na Steam a přidat si hru do své knihovny. Pokud tak učiníte před 10. květnem, můžete si hru už nechat. Na své si přijdou samozřejmě i konzolisté. PlayStation hráči doustanou svého Pac-Mana zde a Xbox zde.

Světem se právě kromě viru šíří i velká spousta her zdarma. Mějte tak oči otevřené, protože nikdy nevíte, kdy se objeví nějaká nečekaná časově omezená nabídka.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.