Oznámení Dirt Rally 2.0! Podívejte se na první trailer

Estimated read time 2 min read

Společnost Codemasters oznámili, že na Dirt Rally 2.0 se opravdu pracuje! Těšit se na něj můžeme již v únoru příštího roku.

Od vývojářů jsme se o hře bohužel moc detailů nedozvěděli. Studio říká, že hra bude obsahovat šest lokací z různých koutů světa. Hráči si budou moci užít až neuvěřitelně propracované tratě ze sedadel jak historických tak moderních rally aut.

Zatím nebylo specifikováno, na jakých místech se hra bude odehrávat. Na více informací si asi budeme muset počkat, protože trailer ani screenshoty toho moc neprozradily. Dirt Rally 2.0 je také oficiální hrou FIA World Championship, takže můžeme čekat velmi autentický RallyX.

Po několika arkádových  hrách byl originální Dirt Rally pro studio něco nového. A hra si taky hned získala velkou oblibu! Hra byla naprosto skvělá a hlavně představovala obrovskou výzvu pro hráče. Díky své realističnosti se pro nezkušeného závodníka mohla zdát jako naprostý automobilový horor. Intenzivní gameplay potom přidal hře tu správnou atmosféru.

Asi největším rozdílem mezi touto novinkou a jejím předchůdcem je multiplatformní release. Originál byl pouze záležitostí PC. Jeho velký úspěch naštěstí dodal vývojářům velký kus odvahy.

V traileru se můžete podívat na pár povedených stříhů ze hry. Uvidíte zablácená auta, jak prolétají nejrůznějším prostředím v nelítostném závodnickém boji.

Hra je naplánována na 26. února 2019. Na nový trailer se můžete podívat zde:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.