Připravte se na druhou serii Squid Game!

Estimated read time 2 min read

Tvůrce Squid Game si připravil pro fanoušky malý vzkaz.

Hwang Dong-hyuk, tvůrce legendární Hry na oliheň (Squid Game) přišel fanoušky potěšit malým vzkazem a s ním i krátkou upoutávkou na novou serii.

Zabralo 12 let přivést první serii Hry na oliheň k životu. Ale jen 12 dní zabralo to, aby se z ní stala nejpopulárnější serie na Netflixu. A nyní se Gi-hun vrací. Vrací se i Předák (Front Man). Druhá serie je na cestě.

Hwang Dong-hyuk

Pokud si nepamatujete, Gi-hun je hlavní postavou celého seriálu a fanouškům jej jistě nemusím představovat. Co je ale zajímavější je postava, kterou vidíme v upoutávce. Lépe řečeno spíše robot. Ten by se měl jmenovat Cheol-su a jeho role bude velmi podobná té, kterou hrála obrovská robotická holčička Young-hee ve hře Red Light, Green Light z první serie.

(zdroj: Netflix)

Momentálně pracujeme na scénáři a pomalu formujeme příběh. Všichni cítíme nátlak na to, aby byla tato serie ještě lepší. Víme, že si diváci první serii velmi pochvalovali a my chceme, aby druhá byla ještě lepší.

Producent Kim Ji-yeon

A co to znamená pro nás hráče? No určitě se musíme připravit na to, že nová serie bude znamenat velké množství herních adaptací. Po úspěchu první serie se ve hrách jako Minecraft nebo Roblox začaly objevovat mnohdy podivné „squidlike“ mody a servery. Netflix dokonce jednou prohlásil, že sám pracuje na hře Squid Game: The Game, ale od té doby mlčí.

Konec první serie dal velmi jasně najevo, že seriál ještě neřekl své poslední slovo. Druhá serie zatím nemá žádné datum vydání a my tak můžeme jen doufat, že její natáčení nezabere dalších 12 let.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.