Microsoft potvrdil, že Halo Infinite multiplayer bude free-to-play

Estimated read time 2 min read

Po dlouhé době spekulací máme konečně jasno!

Smyths Toys na svém webu nedávno uvedli detaily chystaného Halo Infinite. Zajímavé bylo především tvrzení, ze hra obsahuje free-to-play multiplayer. Tato sekce byla zase velmi rychle odebrána, ale internetu samozřejmě neunikla.

Když už byla informace venku, leaker Klobrille prozradil úplně to stejné. Dále také doplnil, že Halo bude obsahovat battle pass a možnosti kosmetických úprav.

Během Xbox Games Showcase ukázali vývojáři několik záběrů z kampaně, ale multiplayer zřejmě záměrně vynechali. Vše okolo tohoto důležitého modu (hlavně pro Halo) je však pro fanoušky velmi podstatné. Ukazuje to také, že se v Infinite možná dočkáme nějakých novinek.

Při vydání Master Chief Collection se někteří významní hráči mohli účastnit testovacích fází. Kvůli pandemii se však tato situace pro nový díl komplikuje. Manažer John Junyszek prozradil, že plánovali hostovat veřejné testování ještě před vydáním.

A jak je to tedy s multiplayerem? Po dlouhých spekulacích se do hry vložil Microsoft a potvrdil, že multiplayer v Halo Infinite bude opravdu zdarma. Detailů se prý dočkáme později.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.