Přidejte se na temnou stranu síly ve hře Vader Immortal VR

Estimated read time 2 min read

Tak tohle vypadá opravdu zajímavě! Všichni fanoušci Star Wars, poslouchejte dobře.

Při velké slávě s včerejším oznámením Oculus Quest si pro nás něco malého připravili i ILMxLAB. Ukázali nám novou VR serii, ve které bude hrát velkou roli i samotný Lord Vader! Celé tohle vesmírné dobrodružství bude rozděleno do tří epizod, které začnou vycházet někdy v roce 2019.

David Goyer (filmový producent a režisér) se stal hlavním patronem celého projektu. Na StarWars.com prozradil, že hráči budou moci prozkoumat Vaderův hrad na planetě Mustafar. ILMxLAB na to však nejsou zdaleka sami! Spojili své síly se studiem Ninja Theory. Není přesně známo proč, říká se však, že pracují na zdokonalení soubojů se světelnými meči.

Ještě nebylo řečeno, jak dlouhé epizody si budeme moci zahrát. Za koho budeme hrát se taky neví. Goyer ale potvrdil, že nás Darth Vader alespoň jednou přiláká na temnou stranu síly. Vypadá to, že epizody budou dobrá směs prozkoumávání a soubojů.

ILMxLAB na své stránce uvádí, že cílém této hry je nejen příběh vyprávět, ale taky skutečně příběh prožít. Díky VR a AR hráči zažijí skutečně prémiový zážitek ze hry. Jejich předchozím projektem bylo velmi povedené Trials on Tatooine. Pro fanoušky Star Wars opravdu lahůdka, ovšem bohužel docela krátká. Vader Immortal VR prý nabídne mnohem víc.

Na první krátký trailer se můžete podívet přímo zde:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.