Populární Youtuber Technoblade zemřel ve věku 23 let

Estimated read time 2 min read

Technoblade se s fanoušky rozloučil ve videu, které zveřejnila jeho rodina.

Velmi oblíbený Youtuber Alex Technoblade zemřel v mladém věku 23 let. Tuto smutnou zprávu se celý svět dozvěděl z videa „so long nerds,“ které zveřejnila jeho rodina. Ve videu jeho otec předčítá text, který Technoblade sepsal těsně před svou smrtí. Za sebou zanechal kanál s 10 miliony sledujících.

Ve zmíněném textu se píše:

Děkuji vám všem za podporu. Kdybych měl dalších sto životů, myslím, že bych si zvolil být zase Technoblade, protože to byly nejlepší roky mého života.

Technoblade se na scéně Minecraftu objevil poprvé v roce 2013 a v průběhu své kariéry byl znám především díky jeho humoru, PvP soubojům a přátelskou rivalitou s jinými. Minulý rok však fanouškům oznámil, že lékaři nalezli rakovinu v jeho levé ruce. Poté již mluvil o tom, jak procházel různé pokusy o vyléčení. Všechno bral ale stále s humorem.

Nechal za sebou obrovskou komunitu lidí, kteří rádi sledovali jeho Minecraftová videa. Později se tvůrce dokonce vrhl na streamování jiných titulů, jako je Minecraft Story Mode nebo Mount & Blade II: Bannerlord. Částí jeho šarmu pak bylo i to, že svou osobnost zahalil pod roušku tajemství. Ve svém posledním textu třeba píše o tom, jak fanoušky donutil věřit, že jeho opravdové jméno je Dave. Až nyní tedy odhalil, že jeho pravé jméno je Alexander.

Youtuberův otec ve videu řekl, že část výdělku za merch nyní pujde na charitu. Video se velmi rychle dostalo na první příčku trendů a Youtuberova poslední slova si tak mohl vyslechnout téměř celý svět.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.