Luto je hororová hra o útěku z vlastního domu

Estimated read time 2 min read

Zajímavá hororovka.

Na nedávné Future Games Show se objevilo spoustu zajímavých her a některé možná unikly vaší pozornosti. Jednou z takových může být zajímavá hra Luto. Jde o psychologický horor o bolesti, ztrátě, nejistotě a co se stane, když už člověk ani nedokáze opustit vlastní dům.

Stránka hry na Steamu moc nenaznačuje, co všechno ve hře vlastně můžeme čekat. Vývojáři však slibují dynamický gameplay plný hororových prvků. Zvláštní důraz byl prý kladen na pocit úzkosti a deprese hlavního hrdiny. Dále se pak máme setkat s celou řádou fobií. Hlavním cílem hry je uniknout z vlastního domu, což se ukáže jako velmi obtížný úkol.

Když se však dívám na trailer, je mi jasné, proč nám autoři o hře moc nechtějí prozradit. Ten pocit tajemna a beznaděje je totiž jedním z největších budičů strachu, jaký ve hře můžete zažít. Temné chodby a blikající světla tvoří skutečně děsivou atmosféru.

To všechno ale jen z traileru. Jak to ve skutečnosti dopadne a co si pro nás Luto chystá uvidíme až někdy později tento rok. Přesnější datum vydání zatím stanoveno nebylo.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.