Razer se dal na čištění oceánů!

Estimated read time 2 min read

Razer pokračuje svůj boj za lepší svět.

Před několika měsíci Razer všechny překvapil, když investovali velké peníze do společnosti The Nuturing Co, aby pomohli rozjet značku ekologických toaletních papírů Bambooloo. Své tažení za lepší planetu nyní pokračují partnerstvím se společností ClearBot.

ClearBot je startup se sídlem v Hong Kongu. Zájem má především na čištění mořské vody a díky Razeru konečně dosáhli velké finanční podpory. Razer však do společnosti pouze neinvestoval peníze. Jedná se o opravdové spojenectví. To znamená, že na čistících robotech se za chvíli objeví velké logo Razeru.

Nově vyvinutý plně automatický robot má špičkové AI a učící schopnosti, díky kterým dokáže rozeznat vodní odpad na vzdálenost několika metrů. Robot na jeden cyklus dokáže sesbírat až 250 kg plastu. To vše pouze pomocí solární energie.

Je moc hezké vidět, že Razer chápe svou silnou pozici na trhu a rozhodli se ji využít pro konání něčeho dobrého. Díky svým kampaním se jim podařilo zachránit již tisíce stromů a vylovit z oceánu přes 1000 kg odpadu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.