Dagon je skvělá hororovka úplně zdarma!

Estimated read time 2 min read

Polské studio nabízí hru na Steamu zdarma.

Velmi štědří lidé ze studia Bit Golem nyní vypustili na Steam hororovku Dagon, která se inspirovala krátkou povídkou od H. P. Lovecrafta. Hra se odehrává v hlavě bývalého námořního důstojníka a měla by být 100% věrná své knižní předloze. Herní čas je asi 30 minut, takže se vůbec není čemu divit, že je hra úplně zadarmo.

Pokud se tedy chcete na chvíli zabavit, stačí skočit na Steam a hru si prostě přidat do své knihovny. Podporu má sice jen pro ovládání ovladačem, ale myslím, že za takovou cenu si snad nikdo stěžovat nebude. Ještě tento rok by se pak měla objevit podpora i pro VR.

Bit Golem je polské studio, které již velmi brzy dokončí svou první hru Tales of Herring Lake. Pokud se vám hra zalíbí a budete chtít jejich věc podpořit, můžete si za 5 euro zakoupit DLC s trochou bonusového obsahu.

Hororovky zdarma nebývají vždy to pravé, ale Dagon to myslím zvládá dobře. Většinu gameplay prvků tvoří point-and-click a hráč je tak spíše provázen interaktivním příběhem. Pokud se vám něco takového líbí, určitě si Dagon vyzkoušejte.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours