Aliens: Fireteam Elite si zahrajeme už v srpnu

Estimated read time 2 min read

Bude to ale stát za to?

Aliens: Fireteam Elite je co-op střílečka o naprosto nebojácné jednotce, která se postaví hordě vesmírných nepřátel. To vše si budeme moci vyzkoušet už 24. srpna!

Ve hře je vidět značná inspirace ze serie Left 4 Dead. Bohužel její záběry zatím moc hráčů nepřesvědčily. Hlavním důvodem je hlavně to, že chce stavět na úspěchu Alien: Isolation, což je ve své podstatě naprosto odlišná hra. Nerad bych ale skákal k unáhleným závěrům, dokud hra skutečně nevyjde.

Na druhou stranu je však směsice po zuby ozbrojených vojáků a hord vesmírných nepřátel docela dobrý recept na zábavný večer. Největší výzvou tak pro tuto hru nebude zasazení do Alien světa, ale spíše vystoupení z řad Left 4 Dead kopií, jako Back 4 Blood, Rainbow Six Extraction nebo Evil Dead. Momentálně se jedná o dost zaplněné místo na trhu a trochu se bojím, že další hra na stejném principu v tak velkém davu moc nevynikne.

Pokud vás hra zaujala, můžete si ji již nyní předobjednat na Steamu. K dispozici je i delux edice, která nabízí kosmetická DLC a Endeavor Pass.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.