Obrovská sleva na Alien: Isolation – berte dokud je!

Estimated read time 2 min read

Tak velkou slevu nejde odmítnout!

Říká vám něco datum 26.4.? Pro někoho možná normální den, ale pro fanoušky serie Alien velmi významný svátek. 26. dubna totiž „slavíme“ Alien(s) Day! Toto datum je odvozeno z názvu planety LV-426, odkud pocházejí vetřelci z filmu Aliens.

Už tedy víte, proč je datum 26. dubna tak významné a můžeme se tak podívat na tu hlavní zprávu. Na Steamu nyní probíhají Alien(s) Day slevy a hra Alien: Isolation je v neuvěřitelné 95% slevě! Bylo by těžké uvěřit, že jste o této hře ještě neslyšeli. Dokonce si dovoluji tvrdit, že Alien: Isolation je jednou z nejlepších hororových PC her, co jsem kdy viděl. Velkým tahákem hry je především chytré AI nepřátel a propracovanost celého prostředí.

Ve slevě jsou ale i jiné hry, třeba Aliens: Colonial Marines nebo Aliens vs Pradator z roku 2010. Alien: Isolation bylo při svém vydání opravdu pecka. Konečně se totiž objevila pořádná hra ze světa Alienů, která dostála své filmové předlohy. Hodně her se pokoušelo úspěch Isolation zopakovat, ale žádné se to zatím nepovedlo.

Pokud hru ještě nemáte, můžete si ji i s touto legendární slevou ještě pár hodin koupit přímo na Steamu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.