Super Mario Bros má nyní i Battle Royale verzi

Estimated read time 2 min read

100 hráčů, 100 červených čepic, jeden svět!

Už konečně zapomeňte na PUBG, Fortnite nebo Apex Legends, na scéně je totiž úplně nový král!

Mario Royale je browserová battle royale hra předělaná z původního Super Mario Bros. 100 hráčů je vhozeno do světa a mají za úkol se dostat na konec. Hráče nemůžete poškodit přímo, ale můžete interagovat s okolním světem – třeba zničit kostku, na které zrovna stojí. Power-upy jsou pro všechy společné takže je může sebrat jenom jeden člověk.

Hra náhodně vybere první, druhý nebo třetí svět na začátku každého kola. Vítězové jsou pak první tři hráči, kteří se dostanou na konec. Musíte být rychlí a taky musíte přežít. Někdy se tedy vyplatí některá vylepšení nebrat a případné zpoždění dotáhnout jinak.

„Co jsem udělal je velký hřích,“ říká InfernoPlus, tvůrce tété hry. Hráčům to ale moc nevadí. V době psaní tohoto článku je víc než 500 lidí online. Hráči navíc umírají docela rychle a tak se moc dlouho nudit nebudete.

Maria ovládáte pomocí klávesnice nebo ovladače. Mario Royale je taková docela chaotická zábava na deštivé odpoledne. Hru si můžete vyzkoušet tady. Raději si ale pospěšte, nikdo neví, jak dlouho hra bude dostupná.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.