Vývojáři Subnauticy brzy odhalí svou novou hru

Estimated read time 2 min read

Překvapivě nejde o další Subnauticu.

V únoru letošního roku Krafton oznámil, že studio Unknown Worlds, které pod ně nyní patří, pracuje na nové hře. Překvapivě se však nejedná o Subnauticu 3, ale úplně novou turn-based strategii ve sci-fi světě.

O hře se toho zatím moc neví. Změnit by se to mělo na blížícím se Gamescomu, kde bude hra konečně odhalena. Přítomnost Unknown Worlds na konferenci některé překvapila. Jako první o tom informoval na svém Twitteru Geoff Keighley (ikdyž s dost zajímavou a trochu i NSFW gramatickou chybou). Informaci pak oficiálně potvrdl i Krafton.

Geoff Keighley potom svůj Tweet trochu poupravil a navíc prozradil, že se hráči můžou těšit i na nějaký ten gameplay, což se dříve nevědělo. Všichni víme, že Subnautica je skvělá hra, jenže turn-based sci-fi strategie je úplně něco jiného, než od Unknown Worlds zatím známe. Všechny tedy nyní zajímá, jak ke hře přisoupili.

Jelikož se však hra objeví na Gamescomu, je dost možné, že se taky dozvíme přesnější datum vydání. Zatím pouze víme to, že by hra měla vyjít někdy ještě tento rok.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours