Overwatch 2 bude free-to-play!

Estimated read time 2 min read

Kromě toho známe konečně i datum vydání.

Přímo od Blizzardu jsme se na Xbox Games Showcase dozvěděli, že Overwatch 2 vyjde 4. října. Toto vydání bude bráno jako předběžný přístup do PvP komponenty Overwatch 2. Hráči si budou moci vyzkoušet minimálně již dva nové hrdiny, kteří do seznamu přibudou – Sojourn a Junker Queen.

Pokračování hry Overwatch s sebou navíc přinese minimálně dvě nové mapy, jednu v New Yorku a jednu v Torontu. K dispozici bude i nový dlouho očekávaný mod Push. Někteří stávající hrdinové se pak dočkají svého reworku, který budeme moci otestovat v nové 5v5 kompozici, která se již teď zkouší v Overwatch League. A pokud jde o dlouho slibovaný PvE režim, ten je zatím stále ve vývoji a žádné datum vydání nemá.

V traileru Blizzard ukázal hned několik nových designů známých hrdinů a prozradil pár nových kosmetických vylepšení. Pokud vás zajímá víc, určitě si zapište do kalendáře datum 16. června, kdy proběhne samostatný Overwatch 2 stream.

A teď to nejzajímavější! Kromě předběžného data vydání nám Blizzard nečekaně oznámil, že Overwatch 2 vyjde jako free-to-play! Stávající majitelé první hry díky toho do druhého dílu dostanou speciální balíček se skiny a k tomu něco navíc, co Blizzard zatím nechce prozradit.

Overwatch 2 vychází na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X a Nintendo Switch. Již od začátku by hra měla podporovat cross play.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.