Do Man of Medan můžete přizvat kamaráda úplně zdarma

Estimated read time 2 min read

Prozkoumat strašidelnou loď je vždy lepší ve dvou!

Už z traileru šlo poznat, že Man of Medan je určeno hlavně pro hraní ve více hráčích. Můžete si samozřejmě zahrát sami, ale co-op mod je právě to, kde tato hrá září nejvíc. Normálně by oba hráči museli hru vlastnit, ale pro následující měsíc toto pravidlo neplatí.

Halloween je sice pryč, ale vy si i tak můžete trochu prodloužit strašidelnou sezónu o celý měsíc. Jak si tedy zahrát co-op zdarma? Stačí jen pozvat kamaráda, aby si stáhl zkušební verzi hry. Pak už jen pošlete pozvánku a můžete celý příběh prožít společně. Každý majitel hry dostane jen jednu „vstupenku“ pro svého kamaráda. Více lidí tak bohužel zdarma nepozvete. Vstupenka navíc vydrží pouze měsíc, nemá tak cenu si ji dlouho skladovat.

V online co-op modu budete vy a váš parťák měnit role podle toho, jak se bude příběh vyvíjet. Zahrajete si tak za úplně všechny. Hra vás někdy nechá spolupracovat a jindy vás zase rozdělí. Nenechá vás ani chvíli v klidu.

Jak teda pozvánku pro kamaráda získat? Pokud máte zaplé automatické updaty, měla by se vám objevit rovnou v knihovně. Ke hře pak kamaráda přizvete sdílením kódu. Až si hru aktivuje, můžete jej normálně přizvat přes Steam.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.