Bethesda znovu podrazila hráče Falloutu 76

Estimated read time 2 min read

Bethesda chce přidat pay-to-win item a hráčům se to vůbec nelíbí.

Fallout 76 se zase dostává do potíží. Do hry byl přidán Repair Kit a hráči si stěžují, že jde prý o porušení slibu nikdy nepřidávat pay-to-win věci.

V plánovaném updatu se mají objevit dva druhy tohoto náčiní – základní a vylepšený. Vylepšená verze bude zdarma a dostanete ji za plnění různých úkolů. Ty základní si hráči můžou koupit v obchodě za své Atomy, které si buď koupili nebo získali ve hře. A právě tady je ten problém.

Doteď jste si v obchodě mohli koupit pouze kosmetické věci, což je naprosto v pořádku. Teď je ale možnost, že někdo bude schopný si mnohem častěji a rychleji opravit své věci a tak snadněji přežít střet s hráčem, který má jen omezené finanční prostředky.

„Dostali jsme spoustu zpětné vazby na Fallout 76. Repair Kit byl velmi populární návrh a proto jsme se rozhodli jej do hry dát,“ říká Bethesda. „Taky jsme si říkali, že vyzkoušíme něco nového v Atomic Shopu.“ To už se hráčům ale tak moc nelíbí.

Hráči nemají problém s itemem samotným, ale spíše s jeho dostupností v obchodě. Bojí se, že placená věc, která přímo ovlivňuje gameplay, hře jen uškodí. Navíc by tak Bethesda porušila snad jediný slib, který hráčům dala a doteď se jej držela – žádné pay-to-win mechaniky.

Takové itemy čekáte ve free-to-play hrách. Za Fallout 76 ale hráči zaplatili plno peněz a všechen ostatní obsah měli slíbený zdarma. Vůbec se nedivím, že jsou někteří velmi rozhořčení.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.