Operator ve Valorantu dostal obrovský nerf

Estimated read time 2 min read

Riot se snaží vybalancovat Operator.

Patch 1.09 ve Valorantu obsahuje některé dost velké změny. Nejvíce se ale bude určitě mluvit o úpravě Opratora. Riot připravil do logu i malou vysvětlivku, aby se milovníci této sniperky hned nezačali bouřit.

Vývojáři si totiž všimli, že někteří hráči dosáhli na Operator už ve třetím kole a snowball efekt pak vedl k tomu, že tuto zásadní zbraň měla polovina týmu už za pár kol. Nová cena tento efekt zpomaluje a navíc dělá ze smrti s Operatorem docela závažnou věc. A co se týče funkčních změn, vývojáři se snažili ztížit re-peekování.

Pojďme se tedy podívat na ty nejzávažnější změny. Operator nyní stojí 5000, což je o 500 více. Při míření budete ještě pomalejší a zbraň při pohybu začně být nepřesná mnohem rychleji. Dále taky trvá déle, než zbraň bude opět přesná. A pozor si dejte i na skákání, protože to také nově velmi zhoršuje přesnost.

Tyto změny komunita přijala spíše dobře. Ještě ale neuběhlo dost času a proto možná na skutečně objektivní pohled musíme ještě počkat. Je ale jasné, že koupě Operatora bude nyní ještě riskantnější. Nejvyšší možná hranice vašeho konta je pouze 9000 a pokud budete chtít Operator, musíte vyhodit více než polovinu těchto peněz pryč.

Patch samozřejmě obsahuje i další novinky – třeba Viper dostala opět krásný buff. Na celý seznam se můžete podívat v patch notes.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.